Приємне відчуттяЦе дуже легко наноситься та швидко вбирається крем для обличчя. Мені також подобається аромат, він залишає мою шкіру оксамитовою вранці.
Базовий.Я купила його за рекомендаціями тут, для сухої, зневодненої шкіри. Це досить простий крем, не чудодійний засіб, іноді мені його не вистачало.
Він не збирається в грудочки, досить добре вбираЧитати далі
Приємне відчуттяЦе дуже легко наноситься та швидко вбирається крем для обличчя. Мені також подобається аромат, він залишає мою шкіру оксамитовою вранці.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу