Я куплю ще раз.Він став моїм улюбленим продуктом, для мене він перевершив Skin1004, він дарує більш красиву, рівномірну шкіру, ідеально підходить для комбінованої та жирної шкіри :)
БудапештТепер його щовечора використовую в засобах для догляду за шкірою, дуже хороший заспокійливий гель, мені подобається. Також я використовую тонік і сироватку, і бачу результат.
ПеревіреноЯ користуюся ним вже близько 2 тижнів, і поки що він працює. Я використовувала його лише ввечері після очищення обличчя олією. Його багато не потрібно, він добре піниться, я відчуваю трохи дЧитати далі