Зволожувальний крем для тілаЯ купила його для зневодненої шкіри. Він занадто важкий і насичений для мене. Я використовую його лише вночі, та й то він рідкий, але мені здається, що його забагато у весняно-літній період.Читати далі
Природний ефектВін має дуже хороший натуральний ефект, мені потрібно нанести на обличчя лише кількість розміром з горошину. Він не відчувається як маска.
СуперпродуктВін приємно на дотик і має дуже ніжний, але не надто сильний аромат. Я використовую його разом із живильним шампунем. Відколи я його купила, це єдиний шампунь, який у мене є вдома.❤️
👍Купувала його кілька разів, до смаку дуже важко звикнути, він трохи їдкий. Однак, відчула відбілюючий ефект. Що мені дуже не сподобалося, так це упаковка, вона металева і її досить важко видЧитати далі
Приємний цитрусовий ароматУ нього був дуже приємний аромат, тому я ставлю йому 4 зірки. Не сказала б, що вода щось змінила, бо, на жаль, у мене досі свербить шкіра від хлору, я думала, що він її більше пом'якшить. ПіЧитати далі
10/10Упаковка величезна, вистачає надовго. Я вже півроку користуюся ним щодня, і ще навіть не вичерпала половину. Моїй шкірі він дуже подобається, він легко вбирається, і він пом'якшує її навіть Читати далі
ПриємнийЯ отримала відбілюючу зубну пасту в подарунок до попереднього замовлення. З усіх корейських зубних паст, які я пробувала, ця мені найбільше сподобалася. Вона добре очищає, і освіжаючий ефектЧитати далі
Приємний ароматМає дуже приємний аромат огірка. Добре піниться.
Можливо, для мене трохи занадто сильний. Після використання, хоча шкіра не відчувала стягнутості, вона все ж була трохи сухою.
Крем Iunik з бета-глюканомЯ хотіла спробувати кілька продуктів, доступних у Kisters, і одним з моїх виборів став крем Iunik з бета-глюканом. Це був точно хороший вибір, я включила його до свого вечірнього догляду. Я Читати далі
Зволожувальний крем для тілаЯ купила його для зневодненої шкіри. Він занадто важкий і насичений для мене. Я використовую його лише вночі, та й то він рідкий, але мені здається, що його забагато у весняно-літній період.Читати далі
Природний ефектВін має дуже хороший натуральний ефект, мені потрібно нанести на обличчя лише кількість розміром з горошину. Він не відчувається як маска.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу