👍Купувала його кілька разів, до смаку дуже важко звикнути, він трохи їдкий. Однак, відчула відбілюючий ефект. Що мені дуже не сподобалося, так це упаковка, вона металева і її досить важко видЧитати далі
Супер та охолоджувальнийМає приємний м'ятний смак, але не такий гострий. Пляшка гарна, стійка. Зубна паста цієї марки також була чудова, як і ополіскувачі для рота.
👍Купувала його кілька разів, до смаку дуже важко звикнути, він трохи їдкий. Однак, відчула відбілюючий ефект. Що мені дуже не сподобалося, так це упаковка, вона металева і її досить важко видЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу