Нічого особливого Користуюся цим скрабом вже місяць і особливого ефекту не бачу. Скульптура стає трохи свіжішою після миття голови, приємно пахне, одну упаковку можна використовувати 2-3 рази і все.
Не знаю, Читати далі
:)Я вже замовляла кілька різновидів цього продукту! Жодного разу не розчарувалася! Тепер купила велику упаковку! Моє волосся завжди дуже м'яке з ним! Рекомендую!
Засіб для збереження волоссяЯ дуже рекомендую його для комбінованого, пошкодженого та проблемного волосся! Він забезпечує дуже ніжну, м'яку текстуру, живить та ніжно доглядає.
Улюблені ампули! Я постійно беру ці ампули, бо вони рятують в момент, коли потрібен швидкий але якісний догляд для волосся! Зволожують, наповнюють та розгладжують! Рекомендую потримати на волоссі 10хв, як маЧитати далі
ДумкаЯ трохи зачекала, перш ніж написати відгук, аби поділитися своїм досвідом, заснованим на багаторазовому використанні. Я купила меншу упаковку на пробу разом із відповідною маскою. Запах і теЧитати далі
Ремонтна ампулаПоки використовували лише 1. Додає додатковий блиск, але якщо волосся сухе, краще не використовувати його занадто часто, а під час попередніх і наступних процедур використовувати хорошу глибЧитати далі
Потрібно більше часу Використовуючи цей протягом місяця або близько того. Не бачу істотного ефекту. Витрата продукту дуже низька, все ще використовує першу ампулу. Дає свіже відчуття холоду після нанесення, і всЧитати далі
Нічого особливого Користуюся цим скрабом вже місяць і особливого ефекту не бачу. Скульптура стає трохи свіжішою після миття голови, приємно пахне, одну упаковку можна використовувати 2-3 рази і все.
Не знаю, Читати далі