Супер та охолоджувальнийМає приємний м'ятний смак, але не такий гострий. Пляшка гарна, стійка. Зубна паста цієї марки також була чудова, як і ополіскувачі для рота.
Ідеальне тонуванняЯ користуюся засобом для вмивання та тоніком для обличчя з 3 січня, вони мені дуже подобаються, і я вже досить давно фотографувала їхній поточний стан. Тонік: Заспокоює та зволожує одночасноЧитати далі
Ідеальне прибиранняЯ користуюся цим засобом для вмивання та тоніком для обличчя з 3 січня, мені вони дуже подобаються, і я вже досить давно фотографувала їхній поточний стан. Засіб для вмивання: Він ніжно очищЧитати далі
ШампуньВін дуже приємно пахне, має гарну текстуру. Я користуюся ним вже деякий час, моє волосся м'яке та шовковисте після миття.
*Мій улюблений інтернет-магазин, бо вони завжди дивують мене безліччЧитати далі
Супер та охолоджувальнийМає приємний м'ятний смак, але не такий гострий. Пляшка гарна, стійка. Зубна паста цієї марки також була чудова, як і ополіскувачі для рота.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу