Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid


Vélemények – 1
Az "I'm Lemon" arctisztító nagyon jó. A tubuson van egy zárófólia, ami szerintem nagyszerű dolog. Az állaga nagyon sűrű és kemény, de csak erősen kell nyomni az üveget, hogy kiadd a terméket. Csak egy apró mennyiség kell belőle, és meleg vízzel elkeverve azonnal puha habot képez apró buborékokkal. Ez is a termék természetességének jele. Öblítés után a bőr puha, ragyogó és valóban tiszta tapintású. A koreai termékekben van valami extrával, ami egyedivé teszi őket.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.