Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid








Vélemények – 4
Ez egy nagyon jó tonik kellemes illattal. Nagyon jól hidratál és gyorsan beszívódik. Az egyetlen panaszom a felvitel módja. Mostanában inkább a tonik spray-t használom, de ez személyes preferencia, és nem befolyásolja a termék minőségét.
Ez a toner nagyon megéri az àràt ! Nem zsírosít , nagyon szép lesz reggelre a bőröm tőle ! A nagy kiszerelés egyszerűen fantasztikus !
A tonik nagyon kellemes állagú és finom citrusos illatú. Véleményem szerint inkább normál vagy kombinált bőrre való, száraz bőrre nem elég hidratáló.
A toner remekül működött. Az arcszín ragyogóvá és hidratálttá válik.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.