Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 21
Nagyszerű szérum. Nem ragacsos a bőröm a használata után.
A szérum rendben van, teszi a dolgát, hidratáltnak és tápláltnak érződik, az egyetlen dolog, ami igazán zavar, az a furcsa illata, de azt hiszem, ilyen a C-vitamin 🤷🏼♀️
Az alacsony koncentrációja miatt választottam ezt a terméket, mivel teljesen kezdő vagyok a termékek világában, és rendkívül érzékeny a bőröm. Könnyű, gél állagú, és gyorsan beszívódik. Enyhén ragacsos érzetet hagy maga után, de ez egyáltalán nem zavar, és a krém felvitele után eltűnik. Nem éreztem semmilyen csípő érzést vagy hasonlót. Alig várom az eredményeket.
Ajánlom 😍
Nagyon hatékony, az eredmények már az első használattól láthatóak, csak úgy érzem, hogy a bőrömnek extra hidratálásra van szüksége.
Évek óta használom, több mint 10 üveggel használom összesen, és tényleg működik. Jó termék az árához képest, és az egyik legjobb ebben az árszegmensben. Arcra és testre is használom. Az egyetlen mínusz, hogy sárgára festi a ruhákat. Ezt érdemes figyelembe venni? Az üveg nagy, és a termék oxidálódik, így egy, maximum két hónap alatt el kell használni.
Több szérumot is vettünk, és mindannyian jó tapasztalataink voltak. Csak néhány csepp, és érzem, hogy feszesebb a bőröm. A kolléganőm szerint az ő bőre egyenletesebb. Biztosan fogok újra vásárolni.
Nincs szérum, nagyon rossz illata van, semmit sem csinál
Ez egyszerűen egy csodaszer. Tökéletesen kiegyenlíti az arcszínt, eltávolítja a pattanások utáni apróbb nyomokat.
Mivel allergia miatt nem használhatok minden "C" kategóriás terméket, nagyon örülök, hogy ezt a szérumot használhatom, és hogy ilyen kiváló minőségű.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.