Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 9
A legjobb termék a hírtelen jelentkező pattanásokra! Más sosem használ nekem csak ez! Azonnal hat és nagyon kíméletes a bőrhöz!
Eltüntette a bőrhibákat, jól kenődik és nem hagy réteget az arcon, a legjobb este használni, hogy reggel jó hatást érj el!!!
Nagyon tetszett ez a gél. Rendkívül könnyű és gyorsan beszívódik a bőrbe. Elhasználtam az egész csomagot, és könnyen el tudom képzelni, hogy újra megveszem a nyárra.
Remek krém azoknak, akik nem szeretnék, ha maszk lenne az arcukon. Hihetetlenül könnyű és jól hidratál. Nagyon elégedett vagyok vele. Nem okoz irritációt vagy pattanásokat.
Könnyű textúrájú, nem nehezíti el a bőrt.
A krém nagyon könnyű és gyorsan beszívódik. Nem fénylik tőle a bőröm, pedig zsíros, pattanásokra hajlamos a bőröm. Már néhány nap után észrevettem, hogy simább lett a bőröm, és nem jelentek meg új pattanások! Mindenképpen ajánlom :)
Nekem helyi kezelésként működik a legjobban ez a termék, gyönyörűen nyugtat és meglepetésemre még gyógyít is. Ajánlom! :) 10/10
Azt javaslom, hogy a termék eltávolítja a pattanásokat - a rendeléshez mellékelt mintát
Egymásra rakható termék. Jól nyugtat és hidratál, jó összetételű.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.