Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid






Vélemények – 3
A krém nagyon jól felszívódik, és nem hagy zsíros érzetet. Nincs érezhető illata.
Kombinált bőrömre krémként és fényvédőként is ideális: kettő az egyben. Szép ragyogást ad a bőrömnek, nem irritál. Fehér bevonatot hagy a ráncokban, sajnos mint bármelyik ásványi fényvédő, semmi vészes. Azonnal veszek egy másikat.
Ez egy nagyon jó ásványi fényvédő. Általában kicsit ódzkodom az SPF-ektől, mert nem szeretem a zsíros filmréteget, amit az arcomon hagynak, de ez más. Azért választottam, mert illatmentes és nem tartalmaz semmilyen más irritáló összetevőt = az érzékeny bőröm elégedett. Gyönyörűen beszívódik és nem hagy fehér foltokat. Csak ajánlani tudom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.