Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid







Vélemények – 6
Ezt a krémet azért vettem, mert egy könnyű nyári terméket kerestem, amivel egyenletesebb arcszínt érhetek el nehéz alapozó használata nélkül. Az én esetemben különösen jól működött, ha magas faktorszámú SPF-fel használtam. A kombináció ragyogóvá, egészségesnek tűnővé és ápolttá tette a bőrömet, maszkszerű hatás vagy egész napos fénylés nélkül. Először nagyon hidratálónak tűnhet, de fokozatosan felvive jól felszívódik, és gyönyörű "egészséges bőr" hatást kölcsönöz. Utolsó lépésként használom, mielőtt egy vékony réteg kompakt púdert felvinnék, és az eredmény nagyon természetes. Azok számára, akik magas védelmet és finom, egyenletes tónusú ragyogást keresnek, ez egy kellemes felfedezés volt számomra.
Ez egyáltalán nem állt jól nekem! Túl nehéz, sűrű, a bőröm olyan, mint a beton, száraznak tűnik, bármennyi hidratáló és tápláló terméket is használtam... Nem adott szép eredményt, a bőröm nem feszes, és egyáltalán nem üvegbőr. Elhamarkodott vásárlás volt, nem olvastam el az összetevőket! Csak a leárazáshoz nyúltam... Legközelebb körültekintőbben kell választanom!! Az első és egyben utolsó szilikon alapú krémem.
Szerintem budos. Szines csak a nagyon feher borueknek lesz jo, egyebkent sapaszt. Allaga hidratal ugyan, de ennel a szintelen fenyvedo sokkal jobb.
Eddig azt gondoltam, hogy megtaláltama legjobb fényvédőt, de mióta megvan és ezt használom, nem is nyúltam a többiért. Sűrű, de nagyon könnyen kenhető, és mivel enyhén színezett, így akár önmagában is használható. De én smink alá teszem, és sokkal sokkal szebb és tartósabb a sminkem egész nap mióta ezt használom. Nem tudom, hogy minden bőrön így viselkedik e, de az én érett száraz bőrömön tökéletes. :)
Ahogy azt a Ma:nyo-tól megszokhattuk, a minőséget most is hozzák. A terméknek amúgy semmi szaga nincs, nagyon lágy a textúrája, és azonnal illeszkedett a bőröm színéhez. Hozzátenném hogy nekem nagyon fehér bőröm van rózsaszínes tónusokkal, elképzelhető hogy sárgás-olive tónusú embereknek ez nem fog beválni. Elképesztően jó dewy finisht ad, fényes lett tőle a bőröm és jó érzés volt viselni. Alapvetően száraz érzékeny bőröm van, mivel ez egy fényvédő )(is) előtte kell a megfelelő hidratálás azért.
Vettem egy ugyanolyan márkájú, fizikai szűrőkkel ellátott, fényvédővel ellátott krémet, nagyon megtetszett, és úgy döntöttem, hogy ezt választom nyárra. Először is, nagyon kellemetlen szaga van, mintha már megromlott volna, bár a feltételek normálisak. Másodszor, beleragad az összes apró ráncba. Bár a színe gyönyörű, úgy tűnik, hogy fénylik, és a bőr ápoltnak tűnik, de csak messziről).
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.