Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid







Vélemények – 2
A krém nagyon hidratáló, nem zsíros, jól beszívódik és ragyogóvá teszi a bőrt. Érzékeny a bőröm, és ez a krém nekem megfelel. Ugyanazon termékcsalád szérumával együtt használom.
Nemcsak kiváló hidratáló, de csodálatosan ragyogást is kölcsönöz. Hialuronsavban és kollagénben gazdag, simává és feszessé varázsolja az arcot. Nem zsíros érzetet hagy maga után, jól tapad, gyorsan beszívódik, és ragyogóvá teszi a bőrt. Szerintem kiváló, a legjobbak között van! ❤️
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.