Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 236
Ajándék volt, és annyira boldog vagyok. Csodálatos, és imádom.
Az egyik legjobb tonik, amit valaha próbáltam nyárra. Újra és újra fogom venni 🤍
Ajándékba kaptam egy nagyobb rendelés mellé, és elmondhatom, hogy nagyon jó, most már nem tudok meglenni tonik nélkül. ❤️❤️
Ez az első vásárlásom ettől a márkától, és biztosan nem az utolsó! Eredetileg a nagyszerű ár miatt vettem, de egy hét használat után elmondhatom, hogy messze felülmúlja a piacon lévő sok más márka termékét. Reggel és este használom, és esetleg napközben is felfrissülésre. Nem hagy maga után ragadós, összehúzó érzést, és nincs kellemetlen illata, hanem frissesség, tisztító hatású, és nem utolsósorban ápolja a bőrt. A pattanások utáni bőrpír jelentősen csökkent, a bőr hidratáltsága sokkal megfelelőbb, a faggyútermelés fokozatosan szabályozódik, és a bőr egészségesebb megjelenést ölt - mindezt mindössze egy hét után. Természetesen csak ajánlani tudom más k-sisters termékeknek!
Ez a tonik csodálatos!!! A bőröm érezhetően hidratáltabb és simább a használata után, és egy hét után kevesebb pattanást vettem észre az arcomon. Fantasztikus!
Csillapítja a bőrpírt és hidratál. Könnyű és kellemes. Nagyon ajánlom.
Zsíros a bőröm a T-zónában, és ez a tonik egy csodálatos termék a problémámra. A napi rutinom részeként használom, és nem tudom eléggé dicsérni. Ui.: mivel elfogyott (persze rendeltem még), sajnos nem tudok fotót feltölteni :))
A tonik kellemes, már régóta használom. Az esszenciával kombinálva szépen simítja a bőrt.
A termékekről még nem tudok nyilatkozni, még tesztelnem kell őket. De a gyorsaság, a csomagolás és a minták tekintetében ez a legjobb bolt, amivel régóta dolgom volt.
Az új kedvencem! > Ez a krém igazi öröm használni. A kapszulák tökéletesen beolvadnak a bőrbe, azonnal mélyen táplált és sima érzést biztosítva. A niacinamidnak köszönhetően egyenletesebbé vált a bőrtónusom, és csodálatosan ragyog. Sikerült!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.