Csodás illatImádom! Kaptam ajándékba, és annyira megszerettük, hogy most rendeltem megint. Az olajos arctisztító után szoktam használni, mint habos arctisztító. Nagyon kellemes narancsos az illata.
Alapdarab Számomra ez már alapdarab, mindig kell, hogy legyen itthon egy. Hűsít,ápol,hidratál.
Nyáron testápoló helyett használom.
Arcra és testre is egyaránt jó.
Hasznosnak tartom és jó szívvel ajTöbb információ
Snail Repair Eye CreamElső szemkörnyék ápoló, amit használok. Karikás a szemem alapból, menzesz előtt meg még inkább. Csak pár napja használom, de a bőrömnek tetszik. Puhább, nem feszül és a táskák is eltűntek. NTöbb információ
Csodás illatImádom! Kaptam ajándékba, és annyira megszerettük, hogy most rendeltem megint. Az olajos arctisztító után szoktam használni, mint habos arctisztító. Nagyon kellemes narancsos az illata.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket