Már a második palacknál tartok!A termék nagyon kellemes hűvös, nyugtató érzést hagy a bőrön. Nem irritál. Nyáron különösen jól esik a hőségben egy kicsit befújni az arcodat vele. Nagyon tudom ajánlani!
Már a második palacknál tartok!A termék nagyon kellemes hűvös, nyugtató érzést hagy a bőrön. Nem irritál. Nyáron különösen jól esik a hőségben egy kicsit befújni az arcodat vele. Nagyon tudom ajánlani!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket