C vitaminNagyon könnyen eloszlik a bőrömön és gyorsan beszívódik.A pipetával könnyen lehet adagolni az arcra. Az arcbőröm különböző világosabb/sötétebb színeit egységesíti.Szeretem használni.
Anyukám kedvence (na meg az enyém is)Nekem annyira bevált, hogy anyukámnak is ajánlottam az állaga miatt és most kért egyet nagy kiszerelésben is. Nyárra nálunk ez a befutó. Nagyon kellemes géles állagú és hűsítő,nyugtató hatásTöbb információ
Tiszta bőr Ez egy mélyen tisztító hab (inkább egy sűrűbb krémnek mondanám), amiből kevés mennyiség is elegendő egy használathoz. A tisztítás után alapos vízzel leöblítve az arcomat tényleg tisztának érTöbb információ
Zseniális!!!Számomra ez a termék zseniális! Kombinált bőröm van és legtöbbször akkor jelennek meg rajtam pattanások, amikor megjön a menzeszem vagy amikor a macskámat ölelgetem. Tegnap használtam előszöTöbb információ