Nagyon jó Pihe puha, feltöltött bőr 20 perc alatt. Bőven átvan áztatva a folyadékkal, és nagyon könnyen lehet az arcra helyezni. Én nagyon imádom és az ára is csodálatos
SzuperEz az első Anua márkájú maszk amit használtam, kifejezetten azért választottam mert illatanyag és parabén mentes.
Elsőre meglepő volt, hogy 3 - 4 órát is fent lehet hagyni, de egy fantasztiTöbb információ
WowÉrezni, hogy védi a bőrt és nem szárítja ki, ami érzékeny bőrnél nagyon fontos. Pattanásos és ekcémás a bőröm és eddig ez az a termék, ami táplál és tisztít egyben! Nagyon kevés kell egy hasTöbb információ
Eddig legjobbEddig legjobb szem alatti "maszk" amit használtam. Csökkenti a szem alatti táskákat, feszesíti a bőrt, hűsít! A csomagban van egy kis applikátor amivel könnyű kiszedni őket
Kkul Aloe - első próbaKombinált bőröm van. Először használom ezt a tonert, eddig Benton Aloe BHA-t használtam.
Meg vagyok elégedve vele, nem irritál, kellemes illata van. Jól felkészíti a bőröm az ampullák/széruTöbb információ
Hűsítő, de ragacsosValóban hűsítő hatású, szóval nagy melegben jó érzés használni. Viszont sajnos számomra elég ragacsos érzést hagy ami nem igazán szívódik be idővel sem, továbbá más extra hatást nem vettem tTöbb információ