Tápláló!Szuper maszk, nagyon jól át van itatva a szérummal, annyi maradt az alján hogy másnap fel tudtam kenni az egész arcomra és nyakamra is. Másabb az anyaga a maszknak mint az átlag (kellemesebbTöbb információ
Csodálatos és hatékonyNagyon lenyűgözött a termékek minősége, a csomagolás és az ügyfélszolgálat! Ez a szérum nyugtatja a bőrt, hidratálja és nyugodttá teszi. Biztosan fogok még rendelni tőle.
MaszkMiután feltettem még nagyon sokáig csúszkál és a kisebb mozdulatoktól el is mozdul, így várnom kellett legalább félórát, mire tudtam folytatni a dolgaimat, és amikor már a száradó fázisban Több információ
Rendben vanEgy kicsit többet vártam tőle, szerintem az illata, bár természetesnek érződik, kicsit zavar, és nem vagyok oda ezért a nagyon sűrű textúráért sem. Gyorsan beszívódik, és egészséges fényt haTöbb információ
Jó tonerMegfelelő tonik, jól hidratálja a bőrömet, és jó alapja lesz a bőrápolási rutinomnak. Kellemes gyümölcsös illata van, érzékeny bőröm van, de az illata nem okozott irritációt. Semmi varázslatTöbb információ
CoolNagyon jól hűsít és nyugtatja a szem alatti részt. Biztosan újra fogom vasárolni! Külön tetszik a praktikus kis kanál, amivel könnyen ki lehet szedni a dobozból:)
A legjobb amit valaha próbáltam!Ez az első olyan tonik, amitől nem lesz vörös az arcom. Nagyon érzékeny a bőröm és rengeteg terméktől pattanásos leszek.
Eddig elégedett vagyok a márkával és ezzel a termékcsaláddal! Nincs Több információ
Tápláló!Szuper maszk, nagyon jól át van itatva a szérummal, annyi maradt az alján hogy másnap fel tudtam kenni az egész arcomra és nyakamra is. Másabb az anyaga a maszknak mint az átlag (kellemesebbTöbb információ
Csodálatos és hatékonyNagyon lenyűgözött a termékek minősége, a csomagolás és az ügyfélszolgálat! Ez a szérum nyugtatja a bőrt, hidratálja és nyugodttá teszi. Biztosan fogok még rendelni tőle.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket