Jó kis pakolásAjándékba kaptam a termékmintát már korábban is próbáltam hasonló termékeket. Kellemes illatú és állagú ez az arcpakolás és lemosásnál nagyon finoman radíroz. Friss puha bőrt hagy maga után Több információ
A bőrödtől függEz egy rendben lévő esszencia. Enyhén savas, így eleinte szúró érzést, kipirosodást okozott, de aztán pár nap múlva megszokta a bőröm. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. De normál bőrre szerintTöbb információ