Nagyon jóEz volt talán az első gél krém amit vettem. Nagyon kellemes csalódás volt. A zsíros bőröm nagyon szereti. Hűsít, kellemes érzés, gyorsan beszívódik és nem ragacsos. Nagyon jól együtt működikTöbb információ
A legjobb kombinált bőrreNagyon szépen nyugtatja a bőrömet, a pirosságot és irritációt gyorsan csökkenti. Könnyű állagú, nem hagy ragacsos érzetet, és rendszeres használattal sokkal egységesebb, hidratáltabb lett a Több információ
legjobb!!!Az egyetlen igazi fényvédőm. Soha nem kellett mást kipróbálnom, miután rátaláltam erre, szerelem volt elsőre. Gyönyörű végeredmény, pehelykönnyű érzetet kelt még vegyes, zsíros és száraz bőrTöbb információ
24k magicKönnyű, gyengéd esszencia, tökéletesen előkészíti a bőrt szérum/ampulla használata előtt. Kellemes illata van, az aranyrészecskéktől pedig nagyon menő!
Nagyon kellemesSok esszencia van benne, jók a maszk kivágásai és a helyén marad, lehet tevékenykedni a viselése közben. Kellemesen hidratált, puha lesz tőle a bőr. Nekem bevált, ajánlom. 😊
Nagyon jóEz volt talán az első gél krém amit vettem. Nagyon kellemes csalódás volt. A zsíros bőröm nagyon szereti. Hűsít, kellemes érzés, gyorsan beszívódik és nem ragacsos. Nagyon jól együtt működikTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket