Legjobb szérumMár sokadjára vásárolom újra ezt a terméket. Szuper könnyű a textúrája, könnyű felvinni és eldolgozni. Kedvenc C vitaminos szérumom. Kombinált bőrömre nekem nagyon bevált:)
Méltó társa az olajnak!Szép sűrű arctisztító. Nagyon kevés kell belőle, egy borsónyi is elég, mégis maximális a hatása. Kicsit csikorgós lesz a bőr, aki ezt nem kedveli, inkább gondolja át a megvételt, de én nagyoTöbb információ
Éjszakai maszkA krém könnyed, a bőrömet nem irritálta. Az esti rutin utolsó lépéseként, nem aktív este használtam. Kombinált bőröm van, a t-zónában nem szívódott fel teljesen, habár a bőröm érezhetően puhTöbb információ
Száraz bőrre kiválóFéltem tőle, hogy ragadós-maszatolós lesz. Hát nem. Nagyon jól beszívódik, a száraz bőrt nagyon jól ápolja. Levendula illatát és kimondottan szeretem.