Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 8
Eddig ez a legjobb, amit használtam! Már az összes barátom megkérdezte, hogy mit használok, mindössze pár nap használat után. Nagyon ajánlom! 🤩😍❤️
Jól kiegészítik egymást a retinalos krémemmel; felváltva használom őket. A C-vitaminos szérumot reggel, hidratáló alá, a retinalt pedig este. Mivel idén már 37 éves leszek, számomra fontos az anti-aging hatás. :) Ez a szérum nem irritálja a bőrömet, pedig nagyon érzékeny vagyok az ilyesmire. A benne lévő kis "kapszulák" vagy gyöngyök az arc melegére elkezdenek felolvadni. Alaposan be kell masszírozni a bőrbe, különben kissé ragacsos maradhat. (Egy pipettányi bőven elég az arcbőrre.) Szépen el lehet rajta dolgozni a hidratáló krémet, mert nem pereg, nem kukacosodik.
Jól hidratál és ragyogást ad a bőrnek, de nem távolítja el a pigmentfoltokat, ami számomra a legfontosabb volt. Semmi mást nem csinál. A bakuchiol-os lila szérum jobban tetszett, és a peptides rózsaszínt is szeretném megvenni.
Ha el szeretnéd kerülni az arcodon lévő pigmentfoltokat, ez a legjobb dolog, amit vásárolhatsz. További termékek itt: 🤷🏽♀️🫣
Reggeli rutinomban használom.Enyhén ragad,de gyorsan elmúlik az érzés. Jól feltölti a bőrt,fényvédő alá kiváló alap.
Nagyon érdekes termék! Érdemes kipróbálni!
Ez a szérum nagyon jól működött a pattanások utáni bőrömön. Nem irritálja a bőrt, gyorsan beszívódik, és látom a javulást az arcbőrömön – simább és egyenletesebb tónusú. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel.
Érdekes C-vitaminos szérum. Felvitel után gyorsan felszívódik, a gyöngyök azonnal feloldódnak. Terhesség alatt is teszteltem, és az érzékeny bőrömnek semmi problémája nincs vele. A bőr nagyon tiszta. Az egyetlen hátránya a kisebb kiszerelés.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.