Azta…. 🥰Ilyen Isteni illatot …. , de a hatás is nagyszerű! Kicsit érdekes volt, hogy nem “tocsogott” a krém a zokniban, mint egy hámlasztónál… de ahogy írták, láb beledug, átmasszíroz…. Teljesen megTöbb információ
Szuper krémMind a kezekre, mind a lábakra nagyon szuper krém! A téli időszakban kiszáradt kezemmel pár nap alatt csodát művelt, és a lábaim is sokkal puhábbnak érződnek mióta használom.
KrémImádom Imádom és Imádom.
Nagyon kellemes banán illata van. Nem tart sokáig az illat. Viszont nagyon szépen helyre hozza a száraz berepedezett kezet.
Azta…. 🥰Ilyen Isteni illatot …. , de a hatás is nagyszerű! Kicsit érdekes volt, hogy nem “tocsogott” a krém a zokniban, mint egy hámlasztónál… de ahogy írták, láb beledug, átmasszíroz…. Teljesen megTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket