Azta…. 🥰Ilyen Isteni illatot …. , de a hatás is nagyszerű! Kicsit érdekes volt, hogy nem “tocsogott” a krém a zokniban, mint egy hámlasztónál… de ahogy írták, láb beledug, átmasszíroz…. Teljesen megTöbb információ
Hidratáló lábmaszkMár az első használat után puhább lett a lábam. Kellemes érzés viselni, annyi hátránya van, hogy nem lehet lezárni.
Habár a makacsabb bőrkeményedésekkel nem bír el, kiváló hidratáló a lábnaTöbb információ
Azta…. 🥰Ilyen Isteni illatot …. , de a hatás is nagyszerű! Kicsit érdekes volt, hogy nem “tocsogott” a krém a zokniban, mint egy hámlasztónál… de ahogy írták, láb beledug, átmasszíroz…. Teljesen megTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket