. Szépen feltelíti és hidratálja a szemkörnyéket. 0.5% Bakuchiolt tartalmaz, így az eredményre várni kell azért (1%-tól igazolt a retinolhoz hasonlító hatása). Jó alternatíva ha nem bírod a reTöbb információ
Hmm nem is tudomNem tudom ,hogy tetszik vagy nem. Jó mert kisebb mint az átlagos szemtapaszok de nekem azért picit ez is csúszik. Olyan nagyon nem hidratál így ha valakinek nagyon száraz a szem alatti terülTöbb információ
KiválóNagyon kellemes krém, párom is szeretni használni. Kicsi elég belőle, így sokáig elég a tubus tartalma. Az illata nagyon kellemes de számomra épp nem zavaró még.
. Szépen feltelíti és hidratálja a szemkörnyéket. 0.5% Bakuchiolt tartalmaz, így az eredményre várni kell azért (1%-tól igazolt a retinolhoz hasonlító hatása). Jó alternatíva ha nem bírod a reTöbb információ