Szuper Felvitelkor kellemesen meleg, használat után a bőr sima, tiszta, hidratált és tökéletesen előkészítettt a további termékek felvitelére. Én nem csak arca, hanem nyakra, sőt dekoltázsra is kenTöbb információ
Egész nap hidratálKönnyed, de sűrű állaga van. Csodás illatú krém. Sokáig ki fog tartani a tégely, nem kell sokat használni belőle. Egész nap frissnek és hidratáltnak érzem az arcbőrömet.
Szuper Felvitelkor kellemesen meleg, használat után a bőr sima, tiszta, hidratált és tökéletesen előkészítettt a további termékek felvitelére. Én nem csak arca, hanem nyakra, sőt dekoltázsra is kenTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket