Bevált Kb. 2 hete használom és eddig bevált. Csak este az olajos arctisztitás után vettem be. Kevés kell belőle ,jól habzik kicsit fura gyógynövényes illatot érzek de engem nagyon nem zavar. KicsiTöbb információ
CsodaszerNagyon sajnálom, hogy nem csináltam előtte/utána képet a bőrömről, mert már egy használat után is olyan látványos az eredmény, hogy alig akarom elhinni. Könnyű, vizes állaga van, nagyon kevéTöbb információ
nyugtatónem rossz, jól nyugtat, de a textúrája elég sűrű és zsíros, ezért én nem venném újra. talán száraz pattanásos bőrre jó lenne (?), ezért nem akarom nagyon lepontozni
Hasznos és minőségiNagyon szeretem ezt a hidrokolloid tapaszt is. Szuper hasznos és minőségi.
Érdemes lassabban, óvatosabban lehúzni a tapaszt védő kis fóliát mikor elsőre bontod ki, mert hajlamos az egyik taTöbb információ