nyugtatónem rossz, jól nyugtat, de a textúrája elég sűrű és zsíros, ezért én nem venném újra. talán száraz pattanásos bőrre jó lenne (?), ezért nem akarom nagyon lepontozni
HungaryKomolyan mondom, hogy ilyen jó fényvédővel nem találkoztam még.
Jó illata van és nagyon jó krém állaga, ami nem hagy zsíros érzetet a bőrön.
Újra fogom vásárolni.
Szuper könnyű fényvédőRégóta keresek könnyű, hamar beszívódó fényvédőt kombinált bőrre, úgy tűnik megtaláltam. Nem hagy nehéz érzetet, nem kukacosodik. Szuper termék! 🤩
nyugtatónem rossz, jól nyugtat, de a textúrája elég sűrű és zsíros, ezért én nem venném újra. talán száraz pattanásos bőrre jó lenne (?), ezért nem akarom nagyon lepontozni