ЗволожуючийВсі сироватки липнуть до мене. Якщо нанести крем, вони не липнуть. Ось як почувається моя шкіра. Сироватка не винна. Не має запаху. Його текстура желейна. Добре вбирається / трохи липне / . Читати далі
ІдеальнийМає дуже ніжний та заспокійливий аромат. Ідеальний засіб для зняття макіяжу, я щодня ношу дуже важкий макіяж очей і повністю змиваю його двома серветками. Дуже корисний під час тренувань, боЧитати далі
Маска для сяйва меленого рису та меду «Краса Чосон»Після третього використання маски Grow з меленого рису та меду моя шкіра стала набагато рівнішою, червоні плями зменшилися. Вона допомогла мені з моєю комбінованою зневодненою шкірою, моє обЧитати далі
Супер догляд за очимаЦе невід'ємна частина мого вечірнього догляду. Він густіший і насиченіший крем, ніж я очікувала, але він добре вбирається, і моя шкіра після нього дуже м'яка та зволожена.
2173Він дуже хороший, мені подобається. Він робить мою шкіру набагато приємнішою та м’якшою. Не робить її жирною, дарує приємне, заспокійливе, свіже відчуття.
Глибокий ліфтинг MedicubeЯ користуюся ним менше місяця, він легкий, але насичений, текстура швидко вбирається, я також використовую його вранці перед нанесенням макіяжу, він гарно заповнює зону під очима.
Свіжі ранкиЦе дуже приємний, легкий, охолоджувальний гель. Я використовую його на все обличчя, бо завжди вичавлюю його багато. Гадаю, моя шкіра стала більш еластичною та зволоженою відтоді, як я його вЧитати далі
Ретинол ІнтенсКористуюся вже півроку на все обличчя, почервонінь і подразнень немає. Допомагає підтримувати шкіру з неглибокими зморшками. 1 пачки вистачає вже на пів року.
Benton Aloe Hyaluron CreamСпочатку я подумала, що це буде дуже добре, воно дуже добре зволожує мою шкіру. Однак він завжди залишається липким деякий час, тому його справді складно перед сном. Я радий, що мені потрібнЧитати далі
Чудово підходить для комбінованої/жирної шкіриЛегкий крем, еластичний, але не липкий. Він швидко вбирається. Його достатньо для моєї жирної шкіри, але для більш сухої може бути недостатньо.
ЗволожуючийВсі сироватки липнуть до мене. Якщо нанести крем, вони не липнуть. Ось як почувається моя шкіра. Сироватка не винна. Не має запаху. Його текстура желейна. Добре вбирається / трохи липне / . Читати далі