Я це дуже люблю.Текстура дуже приємна, ніби це одночасно гель і крем. Після нанесення я не відчуваю його на обличчі, але натомість моя шкіра м’яка та еластична. Після кількох застосувань пори також звужуютьЧитати далі
Рекомендую Я користуюсь цим кремом більше місяця і він мені дуже подобається. У мене жирна шкіра схильна до акне і цей крем на літо найкраще рішення для мене. Він швидко вбирається, не лишає жирної пліЧитати далі
Став улюбленцемЯ завжди користувалася патчами для очей в індивідуальних упаковках, тому вирішила спробувати версію в баночці, яка продається в кількох штуках. Я дуже вражена продуктом, він набагато кращий Читати далі
Приємний ароматМає дуже приємний аромат огірка. Добре піниться.
Можливо, для мене трохи занадто сильний. Після використання, хоча шкіра не відчувала стягнутості, вона все ж була трохи сухою.
Чудодійні лікиЯ дуже шкодую, що не зробила фото своєї шкіри до/після, бо результати настільки вражаючі вже після одного використання, що я ледве можу в це повірити. Він має легку, водянисту текстуру, і йоЧитати далі
Я люблю тебеУ мене комбінована шкіра, досить жирна в Т-зоні. А останнім часом у мене з'являється більше вугрів навколо скронь.
Через чутливу шкіру я не наважувалася використовувати відлущувальні креми чЧитати далі