ЕмульсіяЧудовий продукт, я дуже задоволений. Гарно стягує стовпи, швидко вбирається і дуже приємний запах. Використовую разом з тоніком. Дуже освіжає, дуже добре в цю спекотну погоду 😊! Упаковка гаЧитати далі
ЕмульсіяЧудовий продукт, я дуже задоволений. Гарно стягує стовпи, швидко вбирається і дуже приємний запах. Використовую разом з тоніком. Дуже освіжає, дуже добре в цю спекотну погоду 😊! Упаковка гаЧитати далі