Я це дуже люблю.Текстура дуже приємна, ніби це одночасно гель і крем. Після нанесення я не відчуваю його на обличчі, але натомість моя шкіра м’яка та еластична. Після кількох застосувань пори також звужуютьЧитати далі
Приємний ароматМає дуже приємний аромат огірка. Добре піниться.
Можливо, для мене трохи занадто сильний. Після використання, хоча шкіра не відчувала стягнутості, вона все ж була трохи сухою.
Чудодійні лікиЯ дуже шкодую, що не зробила фото своєї шкіри до/після, бо результати настільки вражаючі вже після одного використання, що я ледве можу в це повірити. Він має легку, водянисту текстуру, і йоЧитати далі
Я люблю тебеУ мене комбінована шкіра, досить жирна в Т-зоні. А останнім часом у мене з'являється більше вугрів навколо скронь.
Через чутливу шкіру я не наважувалася використовувати відлущувальні креми чЧитати далі
Будапешт Холлос Корвін Лайосутца4Я дуже задоволена продуктами та продавцями. Вони були дуже корисними. Я також отримала пораду, і на фотографіях чітко видно, наскільки продукти покращили моє обличчя за 5 тижнів (що я також Читати далі
Я це дуже люблю.Текстура дуже приємна, ніби це одночасно гель і крем. Після нанесення я не відчуваю його на обличчі, але натомість моя шкіра м’яка та еластична. Після кількох застосувань пори також звужуютьЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу