Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid









Vélemények – 3
A külső megjelenése tetszett 😅 annyira szép és csillogó! Maga az ajakbalzsam hidratál, de nem elég a nagyon száraz ajkaimnak, és nem is tart elég sokáig. Rózsaszínes árnyalatot ad az ajkaimnak.🩷
A balzsam rózsaszín, enyhén csillámos, fényes és szép árnyalatú, több órán át tart. A csomagolás eredeti és stílusos, de feleslegesen nagynak találom. Egyébként 100%-ban ajánlom a balzsamot.
Fantasztikus ajakbalzsam. Sokat kipróbáltam már, de ez kellemesen meglepett 🤩😍 Nemcsak mélyen hidratál, hanem regenerálja az ajkakat, és gyönyörű, színezett megjelenést kölcsönöz nekik 💓
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.