Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid


Vélemények – 2
Mint mindig, minden időben megérkezett, és egy csomó mintával együtt. Még nem volt időm kipróbálni a maszkot, de remélem, hogy nagyszerű lesz, mint az összes többi termék, amit általában rendelek. A kinézete alapján elmondhatom, hogy egy jó, illatmentes maszk, hosszú eltarthatósággal. Praktikus csomagolásban, műanyag, mint egy tál, azonnal hígítható vízzel, ha nem tévedek, van benne egy mérőspatula is. Szerintem nagyon kényelmes lesz használni.
Már az első használat után puhábbá tette a bőrömet és csökkentette a pirosságot. Sok termék van a csomagban, így több alkalomra is elég! Csak kevesebb vizet kell hozzáadni :) Krémmaszk kinek?? Ez 10/10!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.