Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.







Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 7
Az első pár alkalommal, amikor használtam őket, a betétek nagyon csúszkáltak. Minél többet használtam őket, annál szárazabbak és csípőbbek lettek. Eddig ez volt a legrosszabb, amit próbáltam.
Ezek a tapaszok nagyszerű termékek az érett és száraz bőrre. Nagyon jól hidratálnak, és segítenek csökkenteni a szem alatti táskákat és sötét karikákat. Eleinte kicsit lecsúszhatnak, de a szemed sokkal pihentebbnek tűnik, a bőröd pedig puha tapintású.
Nagyon fantasztikus ez a szemtapasz. Már első alkalom után érezhető ,hogy a szem környékén összehúzza a ráncokat ! Kiváló termék !
szépen megvilágítják a szem alatti területet az egyetlen hátránya, hogy lecsúsznak
Ajánlom. Ideális formájúak és semmilyen módon nem illatosítottak. Csak azt kritizálnám, hogy minden legkisebb mozdulatnál elcsúsznak az arcon.
Csodálatos termék, nagyon kellemes a bőrön. Az egyetlen dolog, ami elszomorít, az az, hogy a foltok folyamatosan lecsúsznak, de ez valószínűleg az én hibám, így nem tudom hibáztatni ezt a terméket
Sok szem alatti párnát kipróbáltam, és ezek az egyik legjobbak. Nagyon érzékeny bőröm van, és ez a termék nagyon jó! Nincs túlzott parfüm, szépen tapad a szem alatt, nem okoz semmilyen rossz reakciót a szemnek. Érezhetően csökkentik a szemem alatti duzzanatot. Nagyon elégedett vagyok és csak ajánlani tudom
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.