Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.








Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 35
Egy hialuronsavas éjszakai maszk igazi megmentő lehet a bőrödnek. Jelenleg azelainsavat használok, szóval pontosan erre volt szükségem. Bár még anélkül is megéri megvenni, mert reggelre tökéletesen hidratált a bőröm, és a lehető legjobban nézek ki.
Nagyon jó!!!, nagyon tetszik, gyakrabban fogom rendelni!!❤️🩹
A maszk egyáltalán nem nyújt hidratáló hatást. Megpróbáltam más hidratáló termékekkel, például tonikkal és esszenciával megmenteni – és reggel még mindig száraz a bőröm. Jó, hogy a kisebb kiszerelést választottam kipróbálásra.
Nagyon szeretem, frissitő és hűsítő.
Érzékeny, száraz bőröm van, ami nem bírja a sok mindent - ez a krém 2 nap alatt visszaállítja a száraz, hámló arcom normál állapotát, ha minden este használom, és szükség esetén extra bőrtáplálásként is csodálatosan működik. Amikor jobban van a bőröm, hetente 2-3 alkalommal, amikor rosszabb, akkor körülbelül minden este egy héten keresztül használom. Gyönyörűen táplálja a bőrt, kellemesen beszívódik egy éjszaka alatt, anélkül, hogy nyomot hagyna a párnán, vagy észrevehetően érezhető lenne az arcon. Gyengéden hűsítő (gél állagú), gyengéd, nem tolakodó illatú (ami még érzékeny bőrűeknek is megfelelő), a legcsekélyebb mértékben sem csípi a szememet (ami a termékek 80%-ával problémám...). Mind a tízhez ajánlom :)
Reggelre bársonyos a bőr 💕
Imádom ezt a maszkot!
Ez a gélmaszk igazi telitalálat a száraz és érzékeny bőrömnek. Éjszakára alkalmazva tökéletesen hidratál. Ébredés után a bőröm valóban hidratáltnak és felfrissültnek érzi magát. Erre a hatásra törekszem leginkább a kozmetikumokban. A gél állaga nagyon érdekes és könnyen felvihető. Egy nagyon kis mennyiség is elég ahhoz, hogy az egész arcra és a dekoltázsra felvigyem. Ez az első vásárlásom a ksisters-től, de ez a termék biztosan minden rendelésemhez hozzáadódik. 😍
Nagyon elégedett vagyok ezzel a maszkkal. Könnyű gél állagú, nem nehezíti el a bőrt és gyönyörűen beszívódik. Már néhány éjszaka után a bőr hidratáltabb, puhább és egészségesebbnek tűnik.
Bőrtípus: normál. Kor: 25. Szerettem volna kipróbálni egy újfajta maszkot. Ez nagyszerű, jól hidratál, és krémként is használható este lefekvés előtt.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.