Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 27
Éjszakai krém helyett használom, ha napközben "tönkremegy" a bőröm.
Hidratált és nyugtatta az arcomat. Éjszakai krémként használtam, mert hidratálókrém fölé kenni túl sok lehet. A retinol rutinom részeként használtam, és tökéletesen működött.
Csak egy hete használom, este viszem fel utolsó rétegként, a bőrpír elmúlt, a bőröm kellemesen hidratált.
Kedvencem lett, már a sokadikat használom ebből a termékből. Tipp: Nagyon ütős páros Dokdo 1025 Lotion-nel.
Éjszakai krémként használom, az állaga pont megfelelő, nem túl sűrű, de nem is túl könnyű. Utána szépen hidratáltnak érzem a bőröm.
Először nem láttam semmilyen eredményt, de ha este egy nagyon VASTAG réteget kensz fel, boldog leszel ;)
Hidratáló és tápláló, könnyű maszk.
Éjszakai maszkként nekem nagyon bevált. Reggelre a bőr táplált és puha.
Többször veszem ezt az éjszakai maszkot, az állaga kiváló, ébredés után ragyogó és hidratált lesz tőle a bőröm. Annyira alapdarab az otthonomban, hogy a barátom is elkezdte használni.
Tetszik a maszk, kellemes az állaga és puhábbá teszi a bőröm. De inkább éjszakai krémnek használom, vagyis minden este kisebb mennyiséget.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.