Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid








Vélemények – 5
Ez a naptej egyáltalán nem jött be nekem. Amikor felkenem az arcomra, szétmorzsolódik, apró darabkák hullanak le róla, ráadásul kényelmetlen is🙈 Ha stiftet használsz, érdemesebb egy jobb minőségűbe beruháznod.
Nagyon jó fényvédővel és nagyon kényelmes használni. Ajánlom!
A legjobb napozóbot, amit valaha vettem! A matt és kis méretű pálcika tökéletesen elfér egy utazási pénztárcában, nagyon praktikus, csak ajánlom!
Remek spf stick, szuper praktikus csomagolás. Nagyon könnyen eloszlik, és nagyon lágy az állaga. Utazáshoz tökéletes
vak vásárlás és csak ajánlom! a bőr tökéletesen felszívja
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.