Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid




Vélemények – 2
Nagyon praktikus csomagolás, könnyen felvihető, a bőr a felvitel után kicsit sápadt, de ez pár perc után elmúlik. Viszont csak 3 csillagot adok rá, a termék enyhén eltömíti a pórusokat és aszkorbinsavat tartalmaz, amire az érzékeny bőröm nagyon reagál. De egyébként rendben van.
Nagyon praktikus fényvédő párna formájában. Könnyen felvihető és napközben is megújítható. Könnyű textúrájú, jól hidratál és nem hagy maga után elnehezült érzetet a bőrön. Rendeltem egy csomagot, és már várom, hogy újra legyen készleten, hogy többet rendelhessek.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.