Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid

Vélemények – 3
Gyönyörű szín, jól néz ki és sokáig tart. Nem szárít.
Kellemes illata van, gyönyörű színe van, egy átlagos hétköznapra való, ami sokáig kitart, ha nem iszol vagy eszel semmit. Nekem a rúzzsal van problémám, de ez nem észrevehető az ajkakon, és nem ragad, ami nagyszerű.
Olyan rózsaszín-vörös-barna. Nagyon szép. Azt vártam, hogy majdnem ugyanolyan lesz, mint a blur fudge árnyalat, de valójában vajasabb és hidratálóbb, mint a blurr.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.