Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid






Vélemények – 3
nagyon szép és egyben finom színe van, finom fényt hagy maga után, nem szárít ki, de a tartóssága nem valami jó... de nagyszerű 😊 Nagyon szeretem használni
Ajándékba kaptam: jó ajakszínező, tökéletesen hidratál és színez, próbáld ki!
Cseresznye árnyalat. Sűrűbb, mint a többi árnyalat, kicsit olyan, mint egy klasszikus szájfény. Nagyon pigmentált. Szájceruzaként is használom. Tartaléknak vettem, amikor a kedvencem elfogyott. Egyáltalán nem áll jól nekem, de aki extra pigmentet szeretne, biztosan elégedett lesz. Szájceruzaként jó, egész nap tart /bb krém alá teszem, vagy csak úgy/, az ajkakon rosszabbul tart.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.