Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 17
Ez a Mizon krém az új kedvencem a bőrápolási rutinomban! Akár 90%-ban fekete csiga váladék szűrletet + niacinamidot és 20 fekete növényi kivonatot tartalmaz, ami gyönyörűen hidratálja és nyugtatja a bőrt, valamint segít a kisebb bőrhibák gyógyulásában. Az állaga krémes, de nem nehéz - gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos réteget, reggelre pedig a bőr puha, hidratált és friss. Nagyszerű smink alá és éjszakai krémként is. A bőröm egyenletesebbnek tűnik, a finom ráncok kevésbé láthatók, és összességében egészségesebbnek tűnik. Nagyon jó választás vegyes és száraz bőrre, érzékeny vagy regenerációra szoruló bőrre. Mindenképpen ajánlom! 👍
Könnyű textúrájú, gyorsan beszívódik, és teszi a dolgát, de nem igazán látok benne extra hatékonyságot, ezért nem fogom újra megvenni. Ismétlem, csak a bőrömet kényeztette a sokféle termék és a sokféle összetevő. Úgy tűnik, ezek egyszerűen nem működnek nálam.
A krém gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet vagy kellemetlen maradványokat maga után, ami nagyszerű. Három hét használat után azonban nem látok semmilyen javulást, nem vettem észre extra hidratálást, és úgy érzem, mintha szárítana.
Gyorsan beszívódik, amit nem igazán szeretek. Ettől számomra kevésbé tűnik hatékonynak. De jól hidratál :-)
Nagyon jó hidratáló krém, amely nem hagy ragacsos érzetet és jól beszívódik a bőrbe. Egy kicsit sokra megy, így nagyon sokáig kitart.
Nem rossz krém, de újravenni nem fogom. Zselésebb állaga van, kevés elég belőle. Viszont bármennyit viszek fel egy darabig mindig csak "ül" a bőrömön, kb 2 percet szoktam masszírozgatni, mire beszívja a bőröm és nem látszik rajta a fehér réteg. Kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, nem annyira zavaró, de nem a legjobb.
Szerette a krémet
A krémet apukámnak vettem, aki általában nem szeret semmit, amit az arcára kell kenni, de ez nagyon tetszett neki! :) Finom illata van, állaga pedig egy könnyű zselére emlékeztet, ettől hatásos! A megajándékozott rendszeresen használja és nagyra értékeli :)
Hidratálja, gyorsan beszívódik és jól eloszlik.
A krém nagyon finom és szinte zselés szerkezete megfelel nekem (aki igazán sűrű krémet keres, annak ez nem fog megfelelni), tökéletesen hidratál, reggel és este használom. Nem hagy zsíros érzetet a bőrön, gyorsan beszívódik. Télen hidegben-szélben még nem teszteltem, meglátom elég lesz-e. Mindenesetre az ekcémás bőröm imádja.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.