Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid






Vélemények – 4
Sajnos ez a gél egyáltalán nem vált be nekem. Ha összehasonlítom a rendszeresen használt Frudia géllel, számomra hatalmas a különbség. Ez a termék ragacsos a bőrömön, lassan szívódik fel, és a felvitel után kellemetlen, ragacsos érzés marad a kezemen. Felvitel után úgy érzem, mintha a ruháim rám ragadnának, ami nagyon kellemetlen számomra, sőt néha úgy érzem, hogy újra zuhanyoznom kellene. Végül abbahagytam a testemen való használatát, és csak a sarkamon tartottam, ahol az ilyen sűrűbb és ragacsosabb állag nem zavar. A szaga sem tetszett, ami egyszerűen nem volt kellemes számomra. Sajnos ezt a terméket nem fogom újra megvenni.
Személy szerint jobban szeretem a gél állagú testápolókat, mint a krémeket, főleg nyáron kellemesebb érzést nyújt, így nekem ez a fajta nagyon tetszik. Amíg nem szívódik be, kicsit ragacsos érzete van, felszívódás után azonban puha a bőr. Kipróbáltam a Fruida gél testápolóját is, de nekem a Lebelage jobban tetszik, mivel kellemesebb az illata.
Nagyon szép vitaminbomba. A zselé finom illatú, ami szinte azonnal elpárolog, nem vagyok az illatos kozmetikumok híve, így ez az én termékem. Nagyon jó hidratálás, az egész testre, arcra, szem alatt. Nem okozott irritációt. Nagyon könnyű és frissességet kölcsönöz.
Puha állag, hűsítő hatás és gyors felszívódás. Kiváló! :)
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.