Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid



Vélemények – 1
Eredetileg mást szerettem volna, de mivel nem volt raktáron, ezt vettem.... Jó formája van, kényelmes fogni, de az igényeimnek nagyon puha a vége. Ha túl erősen nyomom, a végei oldalra görbülnek. Hullámos, nem túl vastag hajam van. Ennek ellenére nem tudom jól felvinni a sampont ezzel a masszázsfejjel. Szerintem egyáltalán nem vastagabb hajúaknak való. Már néhány hónapja megvan, és még mindig adok neki egy esélyt 😅 De igazság szerint el kell mondanom, hogy arcmasszázsnak egészen jó. Főleg a halántékra és a homlokra 😊
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.