Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Vélemények – 3
Hűsítő hatása van, jól ápolja a fejbőrt, az első hónap használat után rengeteg új hajszál nőtt. Nem zsírosítja, nehezíti el a fejbőrt stb.
Nagyon jó termék, kevesebb a hajhullás és sokkal dúsabb lett
Nagyon hűsítő tonik a fejbőrre, de van benne egy kis mentol, ennek és a termékcsalád samponjának köszönhetően sokkal kevésbé kezdett hullani a hajam, és azt vettem észre, hogy aktívabban kezdett nőni. Ajánlom a megvásárlását, fogok még rendelni. Ui.: ha minden nap és nem túl gazdaságosan használod, 1-2 hónapig kitart, de megéri.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.