Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 64
A toniknak gyönyörű gyógynövényes illata van, hígabb, mint az illatmentes verzió, nekem mindkettő megvan, így össze tudom hasonlítani, az illatmentes inkább gél állagú, de gyönyörűen hidratálja a bőrt és gyengéden simítja, nagyszerű termék 😉
Nagyon elégedett vagyok vele. Finom illata van és nem ragad. Ajánlom 🎀
Kipróbáltam már különféle tonikot, de amikor ezt kipróbáltam, még én is meglepődtem, hú, milyen gyengéd és milyen kellemesen felfrissíti a bőrt :) Nagyon elégedett vagyok, használom, boldog vagyok és másoknak is ajánlom! :)
Imádja a bőröm. Az illata kicsit erős, szóval ha valaki ezt nem szereti, akkor problémás lehet, viszont szerintem megéri ”kibírni”,mert a hatása csodás.
Először használtam egy enyhén gél állagú tonikot. Nagyon jól hidratálja a bőrt egész nap, és néhány nap után feszesebbnek érződik. A toniknak gyógynövényes illata van, ami használat után elillan.
Ez volt az első alkalom, hogy ezt a tonikot vettem. Száraz, érzékeny a bőröm, és tökéletes volt számomra. A bőröm hidratáltabbnak és felfrissültebbnek érződik utána.
Számomra ez a legjobb tonik. Minden alkalommal megrendelem, amikor kifogyok.
Ez tényleg az egyik legjobb tonik az elmúlt néhány évben. Kipróbálhatnék valami újat, de mindig ehhez térek vissza. Természetes illata van, táplálja a bőrt, és még érzékeny bőrön sem okoz irritációt.
Nagyon jó termék, amire a bőrömnek szüksége volt, hogy kielégültnek érezze magát. Már egy ideje használom, és a hatásai már érezhetőek.
Csodálatos érzés, a bőrömet egyből hidratálja. Semmilyen irritációt nem okoz, felszívódása gyors. Ajánlom mindenkinek.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.