Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 169
Nagyszerű tonik, arctisztítás után használom első lépésként, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos réteget, hidratál.
Kellemes gél állagú, amely azonnal megnyugtatja az érzékeny bőrt. Minden reggel használom, és tökéletesen megfelel naptej alá. ❤️ Ha sokoldalú tonikot keresel, ez tökéletes!
Nagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
Könnyű, hidratáló tonik, ami gyorsan felszívódik és nem nehezíti el a bőrt. Nagyszerű az érzékeny vagy irritált bőrre - szépen nyugtatja és felkészíti a további ápolásra. Illat- és alkoholmentes, így aktív termékekhez is alkalmas. Újra és újra megveszem.
Egy nagyszerű tonik, ami csodákat tett a bőrömmel, hidratálttá, puhává és teltté tette.
Az egyik kedvenc tonikom, tökéletes az olyan érzékeny bőrűeknek, mint én. Gyönyörűvé, puhává és hidratálttá varázsolja a bőrt.
A csomaghoz járt, már el is használtam, nagyon szerette a bőröm. Könnyű, vizes állaga van.
Ez a tonik nagyszerű az érzékeny, pattanásokra hajlamos bőrre. Táplálja és hidratálja, de nem nehezíti el. Hűsíti a bőrt a forró nyári napokon. Ez az egyik kevés tonik, amit régóta használok, és nem cserélném le. Frissesség érzetet ad.
Most kezdem el használni ezt a tonikot a napi bőrápolási rutinomban, de rengeteg pozitív visszajelzést hallottam róla. Puha, hidratált és a következő lépésekre kész bőrt hagy maga után. Nagyon ajánlom :)
Már megvan a második csomagom, számomra még érzékeny bőrre is nagyszerű, azonnal hidratál, a napi rutinom részeként használom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.