Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 180
Kellemes illata van és nagyon gyorsan felszívódik.
Tökéletes fényvédő. Csodálatosan hidratáló fényvédő, amely szép ragyogást hagy a bőrön. Nem hagy fehér érzetet.
Nekem ez lett az egyik kedvencem. Sokfajta koreai fényvédőt próbáltam, de ez a legjobb eddig! Gyorsan beszívódik, és téényleg beszívódik, nem ragad utána az arcom, és egy nagyon szép ragyogást is biztosít a bőrnek.
Nagyon szupi fényvédő, sokkal jobban bevállt mint a narancssárga társa! Könnyű, gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, mégis hidratál valamennyit az arcomon. Kifejezetten szépen lehet rá sminkelni, nem pattogok ki tőle, ami plusz pontot érdemel. Ajánlom, az ára miatt is!
Miután nyaralás közben használtam, az egész arcomon pattanások jelentek meg. A bőrgyógyászom azt mondta, hogy folyékony fényvédőt kellene használnom helyette, mivel túl sűrűek és eltömítik a pórusokat.
Ezért az árért nagyszerű fényvédő, főleg a nyakamon használom, puhává és simává varázsolja a bőröm, kellemes illata van, de egyeseket zavarhat az illata az arcukon. Kicsit sűrűbb az állaga, szóval ha zsíros/vegyes bőröd van, télre ezt a krémet részesíteném előnyben. :)
Ez a kedvenc fényvédőm ❤️ Kipróbáltam már több terméket is más márkától, de mindig ehhez térek vissza. Nagyon finom, hidratál, az illata is illik hozzám. Száraz a bőröm, és miután felvittem ezt a fényvédőt, egész nap hidratáltnak érzem a bőröm. Sok zene kevés pénzért.
Nagyszerű fényvédő - sűrűbb, de jól kenhető és beszívódik, nem hagy fehér foltokat, nem csomósodik. Kellemes illata van. Főleg a nyakamon és a dekoltázsomon használom, mivel sűrűbb és olajosabb krém. Az ára is nagyon megfizethető. ;) Rendszeresen veszem és ajánlom.
Az SPF kicsit sűrűbb... amikor felkentem, először katasztrófa volt (attól féltem, hogy túl sokat tettem fel) - teljesen fehér voltam. De türelmesen "eldolgoztam", és gyönyörűen beszívódott, fehér nyom nélkül. Gyönyörű ragyogást és nem ragacsos végeredményt hagyott maga után. Levonok egy csillagot, mert személy szerint sűrűbbnek és nehezebbnek találom a krémet, nagyon zsíros a bőröm, és nem volt jó nekem. De az árához képest bomba! Inkább a nyakamra, dekoltázsomra és a kezemre használom.
a legjobb fényvédő. Kombinált, meglehetősen zsíros a bőröm, és ez a fényvédő tökéletesen megfelel nekem. Nem zsíros és kellemes illatú.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.