Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 15
Ez a gél az alapdarabommá vált, sőt, még az edzőterembe is magammal viszem. Imádom a zuhanyzás utáni frissesség érzését, és ez a termék mindig megadja ezt – a bőröm hidratált, kellemes tapintású, és egyszerűen „frissnek” érzem magam. Gélszerű, de meglehetősen vizes állagú, ami miatt nagyon könnyen eloszlatható és gyorsan felszívódik. Nagy előnye, hogy egyáltalán nem ragad – még felvitel közben sem érzem kellemetlenül ragacsos érzést a kezemen. Bónusz a csodálatos illat, ami minden használatot kellemesebbé tesz. Számomra nagyon elégedett vagyok, és biztosan újra fogom venni.
Nagyon kellemesen csalódtam ebben a termékben. Könnyű, gyorsan beszívódik, egyáltalán nem ragad, és gyönyörűen nyugtatja a bőrt. A testemen is használom, különösen, ha száraz vagy irritált a bőröm, és mindig puha és hidratált marad tőle. Az őszibarack illata kellemes és nem mesterséges. A permetet inkább kiegészítőként használom – nagyszerű egy gyors felfrissülésre a nap folyamán, de a gél a fő sztár nálam. Az árához képest tényleg nagyszerű, és biztosan újra fogom venni.
Imádom - könnyű és nagyon gyorsan beszívódik. Főleg a lábamon használom borotválkozás után, vagy a testemen bőrradírozás után. Egy pillanat alatt fel tudok öltözni. Az illata kellemes, friss.
Már több mint egy éve használom - nagyon jól hidratálja a bőrt, könnyű és csodálatos illata van🥰Mindenkit ajánlok
Mindenképpen ajánlom! A gél állaga nagyon kellemes, finom, és csodálatos illata van. Gyorsan beszívódik, felfrissült érzetet hagyva a bőrön. Számomra tökéletes volt egy éjszakai használatra vagy egy napsütés után, ahol már két nap után láttam a barnaságom halványulását.
Azt kell mondanom, hogy nem voltak különösebb elvárásaim, amikor megvettem ezt a gélt. Azonban az első használat után szó szerint lenyűgözött, a szó legjobb értelmében! Szerelem első érintésre! Könnyű textúra, enyhén hűsítő hatással, ami több mint kívánatos ebben a hőmérsékletben. Kellemes és visszafogott barackillat... és a lábaim olyanok, mintha valamilyen simító kúrán estek volna át 💗💗... Legközelebb, ha veszem, azonnal veszek egy másikat 😍🤩🥰💪🍑🍑
Számomra mindenképpen jó befektetés. Soobooji bőrtípusom van (azaz túlzottan zsíros a bőröm a dehidratáltság miatt), és elmondhatom, hogy soha nem találkoztam még ennél jobbal! Ginzeng esszenciát, Madagaszkári Centella ampulla szérumot, és végül ezt a Frudia gélt használom. Megpróbálom rétegezni a termékeket, amíg teljesen fel nem szívódnak a bőrbe, és a bőröm tényleg jobb lesz 😍 A homlokomra már nem kenek olajat, és egy kicsit az orrom körüli redőkbe is, de ez természetes. Szóval, ha neked is hasonló bőrproblémáid vannak, mindenképpen próbáld ki. És ha külön használod, nagyon kellemes, hűsítő és nyugtató hatása van, ami különösen hasznos nyáron! 💕
A gél gyorsan felszívódik, hidratál és frissít, így nagyszerű a reggeli rutinodhoz lefekvés előtt.
nagyon csalódott voltam nem hidratál, értem, hogy gél, de az állaga ragacsos
Az őszibarack illata fenomenális, egyszerűen nagyszerű. Nagyon jól hidratál. Bátran ajánlom, főleg nyárra - olyan terméket kerestem, amivel napi hidratálásra is tudok, ugyanakkor nem zsíros és sűrű, így ideális a nyári szezonra. Egyébként csak éjszaka használom... az arcomon és a testemen és nagyon elégedett vagyok. Mielőtt újra vásárolnék, valószínűleg kipróbálom a márka hasonló változatait.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.